Zaj臋cia pozalekcyjne w ZE nr 4 鈿金煄煄煡煉傪煂拆煕狅笍

Zaj臋cia pozalekcyjne

rok szkolny 2019/2020

 

 

PONIEDZIA艁EK

 

 K贸艂ko Polonistyczne 14.40- 15.25-Dudkowiak A.

 6a k贸艂ko matematyczne 8.00鈥8.45- D. Kitowicz

 Zaj臋cia j臋zyka niemieckiego 5c:  12.50-  Kamila Banaszak

j臋zyk niemiecki  8.00- 8.45 2b i 2d Ma艂gorzata Bogusz- Kwiczak- 

matematyka- konsultacje  klasa VII b i c 14.40- 15.25- Katarzyna Jans

pi艂ka siatkowa dla dziewcz膮t godz. 16.00-18.30 Dubniewski, R. Jankowski, P. S艂omi艅ski

zaj臋cia wyr贸wnawcze z j臋zyka angielskiego dla klas sz贸stych godzina 13.50-14.35 sala terapii Anna Adamcio-Bezaniuk

konsultacje biologia 13.50-14.35 Przemys艂aw Sikora

 k贸艂ko biologiczne dla klas 7, godzina 7.10-7.55, sala nr 15  Wioletta Milczarek

 

WTOREK

 

 konsultacje j臋zyk angielski 7.10- 8.00 klasy 5d, 6a, 6b, 7a, 7d Marlena Pisa艅ska

 konsultacje historia WOS  7.15- 8.00 M.Rudowicz 

 k贸艂ko plastyczne 7 i 8 godz.lekcyjna Katarzyna Su艂kowska 

 Konsultacje polonistyczne dla uczni贸w klasy 5a, 6a, 6b 13:50-14:35.  sala nr 19 I.Kociszewska

 k贸艂ko informatyczne (grafika komputerowa w GIMP) godz. 7.10-7.55 M.Wolanin 

matematyka- klasa VII a i V d- konsultacje 14.40- 15.25 Katarzyna Jans

 ko艂o ciekawskich biolog贸w 7.10-7.55 s.15(dla wszystkich) Przemys艂aw Sikora

 Zaj臋cia przygotowuj膮ce do egzaminu  dla kl. 8a. 7.10- 7.50 Ewa Szubart

 projekt 艢wiat Nauki dla kl.VIII 7.10 – 7.55 (dwa pierwsze wtorki ka偶dego miesi膮ca)- Gra偶yna Grudzie艅

 

 艢RODA

 

 K贸艂ko Teatralne 7 I 8 godz. lekcyjna – Dudkowiak A.

4a, 4b konsultacje j臋zyk angielski s. 21 13.50- 14.35 – Agnieszka R贸g- Jarosz

  j臋zyk niemiecki: zaj臋cia j臋zyka niemieckiego 6b: 12.50- 13.35- Kamila Banaszak

pi艂ka siatkowa dla dziewcz膮t godz. 16.00-18.30- C.Dubniewski, R. Jankowski, P. S艂omi艅ski

 j臋zyk niemiecki: zaj臋cia j臋zyka niemieckiego 5c: 14.40- 15.25- Kamila Banaszak

 k贸艂ko przygotowuj膮ce do sprawdzianu 8a j臋zyk polski – 14.40- 15.25-  Ewa Szubart

 j臋zyk niemiecki 8.00- 8.45 5a- Ma艂gorzata Bogusz- Kwiczak

 konsultacje przyroda, biologia  dla klas 4 i 5a godzina 13.50-14.35 s. 14- Wioletta Milczarek

k贸艂ko z wychowania komunikacyjnego CYKLISTA DOSKONA艁Y 14.40-15.25(tj.8 godz.lekcyjna),sala T lub plac manewrowy- S. Nawrocka

 

 

CZWARTEK

 

K贸艂ko geograficzne, konsultacje  7.10-7.55 – Cezary Dubniewski 

 K贸艂ko chemiczne 14.40- 15.25– Gra偶yna Grudzie艅

 j臋zyk niemiecki: 6c: 12.50- 13.35 , 6d: 14.40- 15.25 Kamila Banaszak

 szachy  12.50- 13.35 s. 5 Marta B艂aszczyk-

 j臋zyk niemiecki 12.50- 13.35  4a, 14.40- 15.20 5d  Ma艂gorzata Bogusz- Kwiczak

 pi艂ka siatkowa dla dziewcz膮t godz. 16.00-18.30- C. Dubniewski, R. Jankowski, P. S艂omi艅ski

K贸艂ko historyczne 14.40 – 15.25, sala 12- Marcin 艢lebioda 

 zaj臋cia wyr贸wnawcze w ramach projektu 鈥溑歐IAT NAUKI鈥( 2 pierwsze czwartki w miesi膮cu); PCK 14.40-15.25- P.Sikora

 

PI膭TEK

 

doradztwo zawodowe  7.15- 8.00- M.Rudowicz

konsultacje chemia- pi膮tek 7.10- 7.55 –  Gra偶yna Grudzie艅

konsultacje fizyka 7:15-8:00- 艁. Rutkowski

8b przygotowanie do egzaminu 8.00-.8.45- D.Kitowicz

Zaj臋cia dla uczni贸w klasy 8c przygotowuj膮ce do egzaminu ko艅cowego 7:10-7:55 sala nr 19- I.Kociszewska

 Beata Drgas, Marzena Jakubowska, Miros艂awa Sami艂a- zgodnie z rokiem liturgicznym  K贸艂ko Liturgiczne 鈥 ICHTHYS鈥

M.Skrypnik  k贸艂ko higieniczno-kosmetyczne  pierwszy pi膮tek ka偶dego miesi膮ca godz. 14.40-15.25

 

NIEDZIELA

 

B.Kap艂on 8.30-10.00- zaj臋cia z ratownictwa wodnego, basen WOSiR

 

 

 ZAJ臉CIA POZALEKCYJNE P艁ATNE- KLIKNIJ