Zajęcia pozalekcyjne w ZE nr 4

Zajęcia pozalekcyjne

rok szkolny 2019/2020 

 

 

PONIEDZIAŁEK

 

 Kółko Polonistyczne 14.40- 15.25-Dudkowiak A.

 6a kółko matematyczne 8.00—8.45- D. Kitowicz

 Zajęcia języka niemieckiego 5c:  12.50-  Kamila Banaszak

język niemiecki  8.00- 8.45 2b i 2d Małgorzata Bogusz- Kwiczak- 

matematyka- konsultacje  klasa VII b i c 14.40- 15.25- Katarzyna Jans

piłka siatkowa dla dziewcząt godz. 16.00-18.30 Dubniewski, R. Jankowski, P. Słomiński

zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego dla klas szóstych godzina 13.50-14.35 sala terapii Anna Adamcio-Bezaniuk

konsultacje 13.50-14.35 Przemysław Sikora

 kółko biologiczne dla klas 7, godzina 7.10-7.55, sala nr 15  Wioletta Milczarek

 

WTOREK

 

  konsultacje 7.10- 8.00 klasy 5d, 6a, 6b, 7a, 7d Marlena Pisańska

 konsultacje 7.15- 8.00 M.Rudowicz 

 kółko plastyczne 7 i 8 godz.lekcyjna Katarzyna Sułkowska 

 Konsultacje polonistyczne dla uczniów klasy 5a, 6a, 6b 13:50-14:35.  sala nr 19 I.Kociszewska

 kółko informatyczne (grafika komputerowa w GIMP) godz. 7.10-7.55 M.Wolanin 

matematyka- klasa VII a i V d- konsultacje 14.40- 15.25 Katarzyna Jans

 koło ciekawskich biologów 7.10-7.55 s.15(dla wszystkich) Przemysław Sikora

 Zajęcia przygotowujące do egzaminu  dla kl. 8a. 7.10- 7.50 Ewa Szubart

 projekt Świat Nauki dla kl.VIII 7.10 – 7.55 (dwa pierwsze wtorki każdego miesiąca)- Grażyna Grudzień

 

 ŚRODA

 

 Kółko Teatralne 7 I 8 godz. lekcyjna – Dudkowiak A.

   konsultacje język angielski  s. 21,  godz. 13.50- 14.35  kl. 4a, 4b – Agnieszka Róg- Jarosz

  język niemiecki: zajęcia języka niemieckiego 6b: 12.50- 13.35- Kamila Banaszak

piłka siatkowa dla dziewcząt godz. 16.00-18.30- C.Dubniewski, R. Jankowski, P. Słomiński

 język niemiecki: zajęcia języka niemieckiego 5c: 14.40- 15.25- Kamila Banaszak

 kółko przygotowujące do sprawdzianu 8a- 14.40- 15.25-  Ewa Szubart

 język niemiecki 8.00- 8.45 5a- Małgorzata Bogusz- Kwiczak

 konsultacje dla klas 4 i 5a godzina 13.50-14.35 s. 14- Wioletta Milczarek

kółko z wychowania komunikacyjnego CYKLISTA DOSKONAŁY 14.40-15.25(tj.8 godz.lekcyjna),sala T lub plac manewrowy- S. Nawrocka

 

 

CZWARTEK

 

 7.10-7.55 Kółko geograficzne, konsultacje- Cezary Dubniewski 

  Kółko chemiczne 14.40- 15.25– Grażyna Grudzień

 język niemiecki: 6c: 12.50- 13.35 , 6d: 14.40- 15.25 Kamila Banaszak

 szachy  12.50- 13.35 s. 5 Marta Błaszczyk-

 język niemiecki 12.50- 13.35  4a, 14.40- 15.20 5d  Małgorzata Bogusz- Kwiczak

 piłka siatkowa dla dziewcząt godz. 16.00-18.30- C. Dubniewski, R. Jankowski, P. Słomiński

 Kółko historyczne, sala 12- Marcin Ślebioda 

 zajęcia wyrównawcze w ramach projektu “ŚWIAT NAUKI”( 2 pierwsze czwartki w miesiącu); PCK 14.40-15.25- P.Sikora

 

PIĄTEK

 

 doradztwo zawodowe  7.15- 8.00- M.Rudowicz

 konsultacje chemia- piątek 7.10- 7.55 –  Grażyna Grudzień

 konsultacje fizyka 7:15-8:00- Ł. Rutkowski

 przygotowanie do egzaminu- matematyka klasa 8 b godz.  8.00-.8.45- D.Kitowicz

Zajęcia dla uczniów klasy 8c przygotowujące do egzaminu końcowego 7:10-7:55 sala nr 19- I.Kociszewska

M.Skrypnik  kółko higieniczno-kosmetyczne  pierwszy piątek każdego miesiąca godz. 14.40-15.25

 Beata Drgas, Marzena Jakubowska, Mirosława Samiła- zgodnie z rokiem liturgicznym  Kółko Liturgiczne „ ICHTHYS”

 

NIEDZIELA

B.Kapłon 8.30-10.00- zajęcia z ratownictwa wodnego, basen WOSiR